Certyfikat ISO 9001 – Mamy to – czyli kolejny krok w rozwoju PAARO

Paaro to taniec, zabawa i… oczywiście rozwój. Często pisaliśmy, że żeby rozwijać innych, trzeba pracować nad sobą. Tak też robimy!

Dziś jesteśmy niezwykle dumni, ponieważ PAARO uzyskało certyfikat ISO 9001, który jest międzynarodowym standardem poświęconym systemowi zarządzania jakością.

Ty jako rodzic zapisując swoje dziecko na nasze zajęcia czy półkolonie obdarzasz nas ogromnym zaufaniem, za co serdecznie dziękujemy. O jakości można dużo pisać i dużo mówić.

Ze swojej strony przez ostatnie lata stale się szkoliliśmy (i ciągle to robimy) i doskonaliliśmy program naszych zajęć. Dodatkowo zależało nam też by zewnętrzna firma spojrzała na nas, na nasze procedury, oceniła to i pomogła nam dalej się doskonalić, a także pracować nad jakością naszych zajęć oraz szkoleń.

Tak właśnie na podstawie przeprowadzonego w naszej firmie audytu przez akredytowaną firmę certyfikującą uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001 w aż trzech obszarach!

  1. naszych zajęć edukacyjnych dla dzieci

  2. szkoleń jakie prowadzimy dla nauczycieli

  3. szkoleń jakie prowadzimy dla trenerów-instruktorów PAARO

ISO 9001 to synonim tego, że firma czy organizacja działa według określonych procedur i instrukcji i że to, co się w danej organizacji dzieje nie jest dziełem przypadku, a przemyślanym i powtarzalnym procesem. Potwierdzenie tego przez zewnętrzną firmę jest dla nas powodem do dumy.

Ale jak to w PAARO, oczywiście nie mówimy ostatniego słowa, ponieważ norma ISO to nie coś co dostaje się raz i ma się na zawsze.

Dla nas ISO to zawieszenie sobie poprzeczki na wyższym poziomie, doglądanie by ten poziom był utrzymany i praca nad tym by poprzeczkę przesuwać ku górze.

A czy tak się stanie? No cóż kto nas zna ten mógłby powiedzieć, że w przypadku PAARO to pytanie retoryczne 🙂  Przed nami kolejne duże kroki… o nich poinformujemy już wkrótce!

A wszystko to robimy, bo kochamy pracę z dziećmi i działamy zgodnie z misją naszej firmy by pomagać milionom kobiet i dzieci stawać się lepszymi i głęboko wierzymy, że

… dzieci zasługują na to, co najlepsze 🙂

[vc_empty_space height=”2rem”]

Polecane artykuły