Co determinuje sukces
w dorosłym życiu?

Nie ma na to jednej idealnej odpowiedzi, ale rozwijanie u dziecka pewnych umiejętności na pewno pomoże mu w jego dalszej edukacji i kontaktach z rówieśnikami. Na naszych autorskich zajęciach poprzez zabawę, chcemy wzmocnić u Państwa dzieci takie umiejętności jak pewność siebie, odwaga, pozytywne myślenie o sobie i innych, dyscyplina czy cierpliwość. Uważamy, że to właśnie one mają istotny wpływ na sukces i satysfakcję w naszym dorosłym życiu.

Obejrzyj to krótkie nagranie i dowiedz się więcej o naszych zajęciach

Dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym ważne są:

Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym uczą się poprzez
null

Zabawa

Dbamy o to, by wprowadzić dzieci w odpowiedzi stan (tzw. emocji kreujących), ponieważ właśnie wówczas dziecko najefektywniej się uczy, przyswaja nowe umiejętności i wiedzę.

null

Rozwój

Rozwój (osobisty) dziecka skupia się wokół tzw. motywacji wewnętrznej, stosujemy tutaj indywidualne chwalenie oraz ćwiczenia opierające się na technikach wizualizacji, które rozwijają wyobraźnię i kreatywność dziecka

null

Ruch

Nasze zajęcia skupione są wokół tańca, który pobudza obie półkule mózgowe, wspiera u dzieci rozwój fizyczno-ruchowy, poprawia koordynację, ćwiczy pamięć ruchową wzmacnia poczucie rytmu, a także pozytywnie wpływa na poprawę samooceny.

Poprzez realizację zajęć taneczno-rozwojowych WINgeeRozwiń Skrzydła –  chcemy wspierać dzieci, ponieważ wiemy, że zasługują na to co najlepsze. Pokazujemy dzieciom, dlaczego warto jest dawać z siebie maximum możliwości, dlaczego warto jest się starać i rozwijać. Celem jest rozwój u dziecka tzw. motywacji wewnętrznej – czyli motywacji powodującej zachowanie, której celem nie jest osiągnięcie zewnętrznych nagród (jak kolejna zabawka czy słodkość), a uczucie satysfakcji ze tego co się robi oraz z postępu jaki temu towarzyszy.

*Jeśli interesuje Pańśtwa udział dziecka w bardziej zaawansowanych zajęciach tanecznych w tym także przygotowaniem do zawodów tanecznych – prowadzimy takie zajęcia w ramach ARTT – czyli Akademi Rozwojów Talentów Tanecznych PAARO

Menu