Chcąc rozwijać innych wiemy jak ważne jest stałe podnoszenie własnych umiejętności. W naszej firmie ogromny nacisk kładziemy na rozwój i szkolenia. Poza podstawowym szerokim pakietem szkoleń przygotowujących do pracy, nasi instruktorzy odbywają liczne, regularne, cotygodniowe i comiesięczne szkolenia podnoszące ich kompetencje.

Wielkich sukcesów nie odnosi się w pojedynkę

Sylwia Świsłowska

Marcin Świsłowski

Paulina Torchała

Bartłomiej Trzeciak

Barbara Kołaczyk

Barbara Kołaczyk

Z PAARO Mobilną Akademią Rozwoju związana jest od 2013 roku. Instruktor tańca oraz menadżer do spraw innowacji i rozwoju firmy. Należy również do formacji tanecznej Paaro Team. Dyplomowana instruktorka tańca nowoczesnego. Ukończyła studia licencjackie na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Posiada uprawnienia animatora zabaw dla dzieci. Ukończyła również Kurs Terapii Tańcem i Ruchem, organizowany przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała prowadząc projekty edukacyjne w szkołach w ramach „Projektor-wolontariat studencki”. Przez 12 lat była tancerką oraz instruktorką w Studiu Tańca Sportowego Hokus. Należała do formacji tanecznej Hokus Dreams, która ma na swoim koncie wiele osiągnięć m. in. Vice Mistrzostwo Świata formacji jazzowych w Veszprem na Węgrzech w 2011 roku.

Marlena Dymek

Marlena Dymek

Magister wychowania fizycznego.
Dodatkowo Instruktor Rekreacji Ruchowej, Fitness. Posiada również certyfikat gimnastyki Korekcyjno-Kompensacyjnej. Po ukończeniu studiów magisterskich jej hobby przerodziło się w pracę zawodową. W Polskiej Akademii Aktywności i Rozwoju Osobistego pracuje już ponad 4 lata. Aktywnie uczestniczy w szeregach szkoleń i kursów. Posiada m.in. kurs wychowawcy wypoczynku, oraz bierze udział w wielu warsztatach tanecznych.
Dodatkowo należy do formacji tanecznej PaaroTeam, osiągając sukcesy na zawodach tanecznych.
Największym sukcesem dla niej jest to, gdy dzieci z zajęć wychodzą z uśmiechem na twarzy i z energią na cały dzień.
Jak sama mówi: „Kocha całym sercem to co robi i nie zmieniłaby tej pracy na żadną inną”.

Katarzyna Szczepińska

Katarzyna Szczepińska

Uwielbia taniec i pracę z dziećmi, co sprawia, że jej zajęcia to ogromna dawka pozytywnej energii, nauki i świetnej zabawy. Cały czas rozwija się biorąc udział w różnego rodzaju warsztatach tanecznych i szkoleniach. Od 2018 roku tancerka w formacji hip hop –  Paaro Team. Z wykształcenia Magister Socjologii. Prywatnie miłośniczka muzyki oraz podróży.

Aleksandra Badowiec

Aleksandra Badowiec

Ola dołączyła do naszego zespołu w zeszłym roku, ale jej zaangażowanie w pracę, miłość do dzieci, a przede wszystkim otwartość, pokazały, że w krótkim czasie stała się instruktorem, którego pokochały setki dzieci. Zawsze lubiła tańczyć i cieszy się, że może dzielić swoją pasję z pracą, jest wdzięczna, że ma szansę pracować w PAARO.

Katarzyna Szafraniec

Katarzyna Szafraniec

Przygodę z tańcem zaczęła od szkoły baletowej. Tańczy od 6 roku życia do dziś. Obecnie studentka psychologii. W firmie oprócz prowadzenia zajęć Wingee jest opiekunem nowych instruktorów oraz zajmuje się Social Mediami. Jej główne zainteresowania to podróże, sport, psychologia i zwierzęta.

Paulina Ćwiek

Paulina Ćwiek

Absolwentka Pedagogiki Uniwersytetu w Białymstoku oraz Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Gdańskiego. Jej największą pasją od najmłodszych lat jest teatr. Kocha występować, a na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Zafascynowana tańcem, w szczególności baletem. W wolnym czasie oddaje się pisaniu opowiadań. W swoim życiu próbowała różnych ścieżek zawodowych, jednak to miłość do dzieci zadecydowała o tym co teraz robi. W jej życiu najważniejsza jest rodzina i przyjaciele i gdy tylko może spędza z nimi każdą wolną chwilę. Pozytywnie zakręcona, z ogromną ilością energii, wszędzie jest jej pełno. Chyba jedna z największych fanek Harrego Pottera na świecie – zawsze ma na sobie jakiś akcent z tego uniwersum. Praca w PAARO jest najlepszą przygodą i ma nadzieję, że będzie ona trwała do końca świata i jeden dzień dłużej

Marta Matejczuk

Marta Matejczuk

Studentka drugiego stopnia na kierunku Administracja. Jej przygoda z Paaro trwa od 2019 roku, jej pasją od zawsze był taniec. Po rozpoczęciu pracy w Paaro, odkryła że jej pasją jest również praca z dziećmi. W wolnych chwilach zgłębia wiedzę z dziedzin psychologia i pedagogiki. Dla relaksu uwielbia gotować, czytać książki i oglądać filmy. Jest bardzo rodzinna i to rodzinę stawia w swoim życiu na pierwszym miejscu.

Agnieszka Rosłan

Agnieszka Rosłan

Studentka II stopnia studiów magisterskich pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, która w tym roku broni pracę magisterską o wpływie zajęć tanecznych na rozwój dzieci. Sama tańczy odkąd pamięta, a swoją miłość do tańca uwidoczniła na deskach białostockiego teatru oraz podlaskiej opery przedstawiając niejedną choreografię baletową, ponieważ właśnie balet tańczy jej w duszy

Zuzanna Zgierun

Zuzanna Zgierun

Studentka II stopnia studiów magisterskich pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Swoją przygodę z tańcem zaczęła już od najmłodszych lat, obecnie również instruktor tańca dla dorosłych. Oprócz tańca uwielbia kontakt ze zwierzakami, a każdą wolną chwilę spędza na rozwijaniu pasji jaką jest jazda konna.

Oliwia Kmieć

Oliwia Kmieć

Jest studentką III roku prawa. Jej pasją jest taniec. Swoją przygodę z tańcem zaczęła mając 6 lat. Przez długi okres czasu tańczyła w jednej z białostockich szkół tańca, gdzie brała udział w wielu turniejach. W końcu po czasie udało jej się zdobyć tytuł Mistrza Polski. Uwielbia brać udział w kursach i warsztatach tanecznych, gdzie może cały czas się rozwijać i zyskiwać nowe doświadczenia. Obecnie jest już drugi rok instruktorem zajęć stacjonarnych Wingee Extra, które sprawiają jej wielką radość i satysfakcję z tego co robi.

Beata Biegańska

Beata Biegańska

Absolwentka studiów na kierunku kryminologia. Uśmiechnięta i otwarta na ludzi i nowe wyzwania. Uwielbia pracę z dziećmi, dlatego doskonale odnajduje się w Paaro. Swój wolny czas lubi spędzać z bliskimi, a także odprężyć się przy pracach manualnych lub dobrym serialu/filmie.

Natalia Fiedorczyk

Natalia Fiedorczyk

Swoją przygodę z pracą w PAARO rozpoczęła 7 lat temu i nadal sprawia jej to ogromną satysfakcję i daje możliwość rozwoju. Na co dzień pracuje jako nauczyciel klasy 1 w SP w Dąbrowie Białostockiej i prowadzi zajęcia Wingee oraz Super Rockets. Kocha to co robi i bliskie sercu jej jest powiedzenie „Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz musiał pracować”. Prywatnie szczęśliwa żona i mama Zosi i Jasia. Swój wolny czas lubi poświęcać na podróże i czytanie książek.

Roxana Gieniusz

Roksana Gieniusz

Paulina Konopko

Paulina Konopko

Studiuje psychologię, uwielbia pracować z dziećmi, lubi tańczyć z ludźmi (zwlaszczsa hip-hop, choc do tego sie nie ogranicza) , a jej największą motywacją jest by cały czas rozwijać siebie i dawać narzędzia i wsparcie innym w ich rozwoju.

Karolina Kwit

Karolina Kwit

Przygodę z tańcem zaczęła w gimnazjum jako mażoretka, jednak to Zumba i tańce energiczne skradły jej serce. Prowadzi zajęcia dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w różnych szkoleniach i warsztatach. Uwielbia pracę z dziećmi, która daje jej mnóstwo uśmiechu i energii. Prywatnie ukończyła Stosunki Międzynarodowe na UwB. Kocha podróże oraz zwierzęta.

Noemi Januszko

Noemi Januszko

W Paaro rozpoczęła właśnie swój drugi sezon. Z zamiłowania muzyk, a swoją pasją dzieli się również z najmłodszymi, prowadząc w przedszkolach i żłobkach nie tylko zajęcia Wingee, ale również rytmikę.

Angelika Ostrowska

Angelika Ostrowska

Kinga Jurgielewicz

Kinga Jurgielewicz

Magister ekonomii na UWB. Energiczna i zawsze uśmiechnięta dziewczyna, której największą pasją jest sport, a przede wszystkim taniec. Uwielbia prace z dziećmi, dlatego uważa, że PAARO to dla niej idealne miejsce. Stara się cały czas rozwijać i szkolić, by stawać się coraz lepszym instruktorem. Największą satysfakcje sprawia jej uśmiech dzieci, dlatego jej zajęcia są pełne humoru i pozytywnej energii!

Kinga Romanowska

Kinga Romanowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie filia w Białej Podlaskiej, obecnie szczęśliwa mama dwójki dzieci. Z tańcem związana tak naprawdę całe życie, od małego tańczyła gdzie mogła. Na studiach wstąpiła do studenckiej grupy tanecznej, a po nich realizowała dalej swoją pasję już w pracy jako instruktor fitness, aquafitness i pracy z dziećmi. Robi to co lubi i jest z tego dumna.

Magda Jaworska

Magda Jaworska

Animatorka kultury z wykształcenia i powołania. Instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego. Pracowała z dziećmi i młodzieżą (także z seniorami), organizując dla nich m. in. obozy, biwaki, warsztaty, konkursy. Pracę zawodową i harcerską od 2018 roku łączy z byciem mamą. Fascynuje ją sztuka i kultura. Uwielbia rekonstrukcję historyczną, gry fantastykę oraz długie wędrówki i podróże.

Weronika Kudlewska

Weronika Kudlewska

Absolwentka wydziału Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku, na którym ukończyła studia magisterskie z zakresu animacji kultury z arteterapią oraz licencjat z pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej.
Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z Osobami Niepełnosprawnymi.
Prywatnie pasjonatka fotografii, dzięki której odkrywa piękno Podlasia na nowo.

Vanessa Giczańska

Vanessa Giczańska

Taniec jest jej pasją od 6 roku życia. Obecna studentka prawa i nowa instruktorka Wingee. Jest uśmiechniętą, optymistyczną i szczerą osobą, która jest otwarta na nowe wyzwania.

Oliwia Walińska

Oliwia Walińska

Paula Kierdelewicz

Paula Kierdelewicz

Kinga Kowieska

Kinga Kowieska

(Instruktor Biała Podlaska i okolice) Ma 25 lat i uwielbia pracę z dziećmi. Od lat jest animatorką na różnego typu imprezach i wydarzeniach, a od jakiegoś czasu jest także instruktorką tańca. Skończyła studia architektoniczne, wcześniej uczęszczała do klasy plastycznej w liceum, jednak życie pokazało, że pisana jest jej praca z dziećmi. Jest kreatywna, zawsze ma milion pomysłów na zabawy i nikt nigdy się ze nią nie nudzi.

Karolina Jakimcio

Karolina Jakimcio

(Instruktor Biała Podlaska i okolice) Jest absolwentką studiów na kierunku Kosmetologia. Zawsze łatwo nawiązywała relacje z dziećmi. Do zespołu Paaro dołączyła niedawno, wcześniej przez 3 lata prowadziła animacje dla dzieci. Zazwyczaj uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. Z zamiłowania szydełkuje na drutach zabawki dla dzieci.

Paulina Korszla

Paulina Korszla

Katarzyna Marczyk

Katarzyna Marczyk

Paulina Gulan

Paulina Gulan

Aleksandra Zalewska

Aleksandra Zalewska

Paulina Żałoba

Paulina Żałoba

Diana Zielińska

Diana Zielińska

Kaja Lewkowicz

Kaja Lewkowicz

Instruktorka zajęć Wingee i Super Rockets. W PAARO działa zgodnie z zasadą w drobnym ciele wielki duch. Jej zajęcia są pełne spontanicznej energii i kreatywności. W wolnym czasie łączy funkcję instruktorską w ZHP z malarstwem i pracami manualnymi. Uwielbia kontakt z naturą, długie wędrówki, spędzanie czasu z najbliższymi.

Natalia Hołubowicz

Natalia Hołubowicz

W tym roku broni pracę magisterską o uważności jako kompetencji pedagoga na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Jest psią mamą Flokiego. Uwielbia kontakt z naturą

Aleksandra Koniecko

Aleksandra Koniecko

Obecnie studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Uczy się jezyka migowego. Z tańcem związana od najmłodszych lat.

Ewa Kamińska

Anna Dawidziuk

Katarzyna Szafraniec

Natalia Hołubowicz

Aleksandra Koniecko

Chcesz do nas dołączyć?

Więcej >

Menu