Poznajmy się

Chcąc rozwijać innych wiemy jak ważne jest stałe podnoszenie własnych umiejętności. W naszej firmie ogromny nacisk kładziemy na rozwój i szkolenia. Poza podstawowym szerokim pakietem szkoleń przygotowujących do pracy, nasi instruktorzy odbywają liczne, regularne, cotygodniowe i comiesięczne szkolenia podnoszące ich kompetencje.

400

Tyle godzin szkoleń rocznie odbywa każda osoba
zatrudniona jako instruktor w naszej firmie

Wielkich sukcesów nie odnosi się w pojedynkę

Barbara Kołaczyk

Barbara Kołaczyk

Z PAARO Mobilną Akademią Rozwoju związana jest od 2013 roku. Instruktor tańca oraz menadżer do spraw innowacji i rozwoju firmy. Należy również do formacji tanecznej Paaro Team. Dyplomowana instruktorka tańca nowoczesnego. Ukończyła studia licencjackie na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Posiada uprawnienia animatora zabaw dla dzieci. Ukończyła również Kurs Terapii Tańcem i Ruchem, organizowany przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała prowadząc projekty edukacyjne w szkołach w ramach „Projektor-wolontariat studencki”. Przez 12 lat była tancerką oraz instruktorką w Studiu Tańca Sportowego Hokus. Należała do formacji tanecznej Hokus Dreams, która ma na swoim koncie wiele osiągnięć m. in. Vice Mistrzostwo Świata formacji jazzowych w Veszprem na Węgrzech w 2011 roku.

Kasia Kujawa

Kasia Kujawa

Instruktor, koordynator ds. komunikacji marketingowej w Polskiej Akademii Aktywności i Rozwoju Osobistego. Magister pedagogiki ze specjalizacją opiekuńczo-wychowawczą na Uniwersytecie w Białymstoku oraz komunikacji wizerunkowej na Uniwersytecie Wrocławskim. Nauczyciel w Szkole Policealnej na kierunku pedagogika; animacja teatralna. Ukończyła liczne szkolenia psychologiczne i pedagogiczne. Posiada 10-letnie doświadczenie taneczne, trzecie miejsce podczas zawodów Pucharu Polski. Organizuje i prowadzi warsztaty dla instruktorów oraz nauczycieli z całej Polski.

Kasia Kisiel

Kasia Kisiel

Uwielbia taniec i pracę z dziećmi, co sprawia, że jej zajęcia to ogromna dawka pozytywnej energii, nauki i świetnej zabawy. Cały czas rozwija się biorąc udział w różnego rodzaju warsztatach tanecznych i szkoleniach. Od 2018 roku tancerka w formacji hip hop –  Paaro Team. Z wykształcenia Magister Socjologii. Prywatnie miłośniczka muzyki oraz podróży.

Marlena Kowalewska

Marlena Kowalewska

Magister wychowania fizycznego.
Dodatkowo Instruktor Rekreacji Ruchowej, Fitness. Posiada również certyfikat gimnastyki Korekcyjno-Kompensacyjnej. Po ukończeniu studiów magisterskich jej hobby przerodziło się w pracę zawodową. W Polskiej Akademii Aktywności i Rozwoju Osobistego pracuje już ponad 4 lata. Aktywnie uczestniczy w szeregach szkoleń i kursów. Posiada m.in. kurs wychowawcy wypoczynku, oraz bierze udział w wielu warsztatach tanecznych.
Dodatkowo należy do formacji tanecznej PaaroTeam, osiągając sukcesy na zawodach tanecznych.
Największym sukcesem dla niej jest to, gdy dzieci z zajęć wychodzą z uśmiechem na twarzy i z energią na cały dzień.
Jak sama mówi: „Kocha całym sercem to co robi i nie zmieniłaby tej pracy na żadną inną”.

Monika Grzymkowska

Monika Grzymkowska

Z firmą PAARO związana od 3 lat. Instruktorka pełna pasji i zaangażowania. Prawdziwy wulkan energii, który zaraża każdego miłością do tańca. Koordynator projektu Events by Paaro, który pomaga w organizacji różnego rodzaju eventów. Tancerka formacji hiphopowej Paaro Team. Moim mottem jest: „Bądź gotowa na sukces”.

Justyna Kojta

Justyna Kojta

Od zawsze uwielbia sport. Taniec towarzyszył jej przez całe życie. Jest studentką pedagogiki opiekuńczo wychowawczej na Uniwersytecie Białostockim. Związana z harcerstwem od 10 lat. Praca z dziećmi sprawia jej duża przyjemność. Twierdzi, że dzieci ładują ją dobrą energią. Jest to osoba, która uwielbia spędzać aktywnie czas 🙂

Barbara Silwonik

Barbara Silwonik

Praca z dziećmi zawsze była jej marzeniem, a taniec pasją. Był to główny powód kształcenia się z zakresu pedagogiki resocjalizacyjnej, edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, oraz animacji kultury z arteterapią. Zdobytą wiedzę wykorzystuje na swoich zajęciach, tak by wraz z umiejętnościami tanecznymi kształtować w dzieciach pozytywne myślenie i pewność siebie. Jej ciepła i troskliwa natura idzie w parze z nieznikającym z twarzy uśmiechem i ogromnymi pokładami energii. Wierzy, że każdy z nas może przenieść przysłowiowe góry jeśli tylko tego chce!

Natalia Oniszczuk

Natalia Oniszczuk

Magister pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Ukończyła licencjat z pedagogiki resocjalizacyjnej. Przygodę z tańcem rozpoczęła w szkole podstawowej i od razu się w nim zakochała. Praca z dziećmi nakręca ją do działania i doskonalenia swoich umiejętności. Na co dzień tancerka w formacji PAARO TEAM.

Paulina Górska

Paulina Górska

Magister edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Od najmłodszych lat uczestniczyła na zajęcia tańca ludowego. Tam narodziła się jej pasja do aktywności fizycznej i dobrej zabawy. Współpraca z dziećmi od zawsze sprawiała jej przyjemność, dawała dużo satysfakcji i motywacji. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach. Posiada wiele uprawnień, m.in. jest Trenerem Umiejętności Społecznych Dzieci i Młodzieży, Wychowawcą Kolonijnym, Terapeutą Ręki i Animatorem Zabaw dla Dzieci. Ponadto prowadzi zajęcia taneczne dla dorosłych. Prywatnie interesuje się wizażem i kosmetyką. W tym kierunku posiada wykształcenie Technika Usług Kosmetycznych I i II stopnia oraz Wizażysty i Stylisty Akademii Make Up Art. Paulina to prawdziwy wulkan energii!

Aleksandra Różańska

Aleksandra Różańska

Przygodę z tańcem rozpoczęła już w wieku 6 lat. Od pierwszych zajęć wiedziała że taniec towarzyszyć jej będzie przez całe życie. Kocha pracę z dziećmi ! WINgee  połączyło jej zamiłowanie do dzieci i tańca. Spełnia się zawodowo! Nieustannie uczestniczy w wielu szkoleniach i warsztatach tanecznych, by stawać się jeszcze lepszym instruktorem. Jej zajęcia są wulkanem energii i dobrej zabawy. Dzieci ją uwielbiają.

Karolina Kwit

Karolina Kwit

Przygodę z tańcem zaczęła w gimnazjum jako mażoretka, jednak to Zumba i tańce energiczne skradły jej serce. Prowadzi zajęcia dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w różnych szkoleniach i warsztatach. Uwielbia pracę z dziećmi, która daje jej mnóstwo uśmiechu i energii. Prywatnie ukończyła Stosunki Międzynarodowe na UwB. Kocha podróże oraz zwierzęta.

Żaneta Topczewska

Żaneta Topczewska

Magister Kryminologii, jednak w życiu wybrała taniec. Pasja do tańca towarzyszy jej od najmłodszych lat. Spełniła swoje marzenie i została Licencjonowanym Instruktorem Zumba Fitness. W pracy najbardziej motywują ją uśmiechnięte i szczęśliwe dzieci. Podczas jej zajęć podstawą jest dobra zabawa, miła atmosfera i uśmiech. W ostatnim czasie spełnia się również w formacji PAARO TEAM. W czasie wolnym uwielbia podróżować, czytać książki i jeździć na rowerze.

Martyna Czekiel

Martyna Czekiel

Magister Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz absolwentka Bezpieczeństwa Narodowego Uniwersytetu w Białymstoku. Wieloletnia wolontariuszka m.in. białostockiego Domu Dziecka oraz Szlachetnej Paczki. Certyfikowany animator czasu wolnego oraz wychowawca kolonijny. Praca z dziećmi oraz taniec to jej pasje od młodzieńczych lat. Jako niezwykle ambitna osoba, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach m.in. elementy choreoterapii czy pierwsza pomoc.
Uwielbia tworzyć międzynarodowe projekty kulturowe, społeczne, edukacyjne oraz różnorodne eventy.
Prywatnie pasjonatka crossfitu, salsy kubańskiej, kultury hiszpańskiej, podróży oraz dobrego jedzenia.

Kinga Jurgielewicz

Kinga Jurgielewicz

Studentka ekonomii na UWB. Energiczna i zawsze uśmiechnięta dziewczyna, której największą pasją jest sport, a przede wszystkim taniec. Uwielbia prace z dziećmi, dlatego uważa, że PAARO to dla niej idealne miejsce. Stara się cały czas rozwijać i szkolić, by stawać się coraz lepszym instruktorem. Największą satysfakcje sprawia jej uśmiech dzieci, dlatego jej zajęcia są pełne humoru i pozytywnej energii!

Kinga Romanowska

Kinga Romanowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie filia w Białej Podlaskiej, obecnie szczęśliwa mama dwójki dzieci. Z tańcem związana tak naprawdę całe życie, od małego tańczyła gdzie mogła. Na studiach wstąpiła do studenckiej grupy tanecznej, a po nich realizowała dalej swoją pasję już w pracy jako instruktor fitness, aquafitness i pracy z dziećmi. Robi to co lubi i jest z tego dumna.

Patrycja Kuncewicz

Patrycja Kuncewicz

Prywatnie szczęśliwa mama. Praca w biurze oraz studia na Wydziale Prawa nie spełniły jej oczekiwań. W konsekwencji wróciła do swoich marzeń o pracy z dziećmi. Obecnie spełnia się jako studentka Wydziału Pedagogiki oraz instruktor w firmie Paaro. Energiczna i uśmiechnięta wierzy, że uśmiech to magia, która potrafi zdziałać cuda

Dominika Łozowska

Dominika Łozowska

Absolwentka wydziału pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Certyfikowany animator oraz instruktor Yogi dla dzieci. W 2017 roku uczestniczyła w warsztatach teatralnych organizowanych przez Teatr Dramatyczny w Białymstoku. Uwielbia podróżować i poznawać nowe miejsca. Praca z dziećmi jest jej największą pasją i sprawia mnóstwo radości.

Milena Perkowska

Milena Perkowska

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Ukończyła studia Logopedia z Fonoaudiolofią na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Ma przygotowanie Pedagogiczne oraz Kurs Wychowawcy Kolonijnego. Pracowała z osobami niepełnosprawnymi jako Terapeuta Zajęciowy. Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach. Na zajęciach zachęca do kreatywnego myślenia i budowania dobrych relacji. Uwielbia spędzać czas aktywnie! Zaraża swym uśmiechem i ma niewyczerpane zasoby pozytywnej energii. Jej pasją jest taniec, jazda konna i poznawanie świata.

Sylwia Żmujdzin

Sylwia Żmujdzin

Taniec to jej pasja, od najmłodszych lat taniec towarzyski jak i współczesny pojawiał się w jej życiu. Z wykształcenia jako Rejestratorka medyczna, jednak to praca z dziećmi sprawia jej ogromną radość i daje motywację do działania. Prywatnie mama dwójki cudownych dzieci.

Anna Dawidziuk

Anna Dawidziuk

Posiada licencjat z pedagogiki rewalidacyjnej i magistra z pedagogiki wczesnoszkolnej na Uniwersytecie w Białymstoku,  kurs wychowawcy kolonijnego oraz liczne warsztaty z tańców i zabaw dla dzieci.
Przez wiele lat wolontariuszka Polskiego Związku Niewidomych oddziału w Białymstoku.
Lubi aktywnie spędzać czas, spacerować, jeździć na rowerze oraz pływać.
„Chciałam znaleźć pracę w której mogę nadal pracować z dziećmi, ale tez sama się rozwijać, dlatego jestem w Paaro!”
Prywatnie mama dwóch chłopców.

Magda Jaworska

Magda Jaworska

Animatorka kultury z wykształcenia i powołania. Absolwentka turystyki i rekreacji oraz kulturoznawstwa na specjalizacji animacja kultury na UMK w Toruniu. Ukończyła kurs Animatora Czasu Wolnego. Jest instruktorką Związku Harcerstwa Polskiego, działa w organizacji od 2007 roku i nie zamierza przestać, wręcz przeciwnie, cały czas się rozwija i poszerza swoje horyzonty. Pracowała z dziećmi i młodzieżą (także z seniorami), organizując dla nich m. in. obozy, biwaki, warsztaty, konkursy, i nie wyobraża sobie, by mogła pracować inaczej. Na zajęciach Wingee pasją do tańca zaraża przedszkolaki, w domu natomiast półtoraroczną córkę.

Uwielbia prace plastyczne i manualne, lubi czytać, zwłaszcza fantastykę, gra na gitarze, fotografuje, interesuje się grami i zabawami, także pod względem teoretycznym. Kocha długie wędrówki i marzy o zwiedzeniu całego świata.

Klaudia Bartkirwicz

Klaudia Bartkiewicz

Prywatnie studentka Ekonomii . Taniec to jej pasja, już od najmłodszych lat czynnie uczestniczyła w zajęciach tanecznych, a teraz realizuje się na tej płaszczyźnie również zawodowo. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w różnych szkoleniach i warsztatach. Uwielbia podróżować i poznawać nowe miejsca. Praca z dziećmi jest jej największą pasją i daje ogromną satysfakcję. Kocha naturę , literaturę i zwierzęta.

Karolina Drewnowska

Karolina Drewnowska

W pracy z dziećmi czerpie prawdziwą radość i spełnienie. Ukończyła psychologię wychowawczą aby móc jak najlepiej nauczać dzieci i nawiązywać z nimi jak najlepszy kontakt. Już od najmłodszych lat uczęszczała na zajęcia taneczne. Uczestniczyła na licznych szkoleniach psychologicznych jak i motywacyjnych. Uwielbia czytać książki oraz podróżować. Uważa, że „ Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. „

Emilia Sadowska

Emilia Sadowska

Zawsze uśmiechnięta, profesjonalna i gotowa do działania. Kocha ludzi, przyciąga ich do siebie, żeby dzielić się energią i pasją. Trener animatorów czasu wolnego, Absolwentka AWF w Białej Podlaskiej, aktywna instruktorka sportów zimowych (narty, snowboard) oraz wodnych (pływanie, windsurfing, kajaki). Uwielbia pracę z dziećmi, swoje doświadczenie zdobywała jako opiekun na obozach i koloniach, instruktor sportowy oraz animator czasu wolnego. Pasjonatka tańców animacyjnych. Wierzy w słowa: „Kochaj to co robisz, a nie przepracujesz ani jednego dnia.”

Katarzyna Szafraniec

Katarzyna Szafraniec

Przygodę z tańcem zaczęła od szkoły baletowej. Tańczy od 6 roku życia do dziś. Obecnie studentka psychologii. Jej główne zainteresowania to podróże, sport, psychologia i zwierzęta.

Paulina Ćwiek

Paulina Ćwiek

Absolwentka Pedagogiki Uniwersytetu w Białymstoku oraz Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Gdańskiego. Jej największą pasją od najmłodszych lat jest teatr. Kocha występować, a na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Zafascynowana tańcem, w szczególności baletem. W wolnym czasie oddaje się pisaniu opowiadań. W swoim życiu próbowała różnych ścieżek zawodowych, jednak to miłość do dzieci zadecydowała o tym co teraz robi. W jej życiu najważniejsza jest rodzina i przyjaciele i gdy tylko może spędza z nimi każdą wolną chwilę. Pozytywnie zakręcona, z ogromną ilością energii, wszędzie jest jej pełno. Chyba jedna z największych fanek Harrego Pottera na świecie – zawsze ma na sobie jakiś akcent z tego uniwersum. Praca w PAARO jest najlepszą przygodą i ma nadzieję, że będzie ona trwała do końca świata i jeden dzień dłużej

Agnieszka Mróz

Agnieszka Mróz

Szczęśliwa kobieta, żona, matka 2 cudownych nastolatków, która każdego dnia stawia na własny rozwój i aktywność fizyczną. Od najmłodszych lat przesiąknięta aktywnym spędzaniem czasu, zaraża już najmłodszych swoją energią.

Wspaniale motywuje i z uwagą słucha drugiej osoby. To dzięki tym zdolnościom potrafi pomagać innym.

Kocha biegi długodystansowe, które wymagają „twardej głowy”, długoletnie doświadczenie w sporcie ,praca nad własnymi słabościami, emocjami są według niej drogą do Sukcesu.

Trener Super Rockets, która marzy o tym, by nauczyć tego wszystkiego najmłodsze pokolenie.

Absolwentka Wydziału Ekonomicznego na Uniwersytecie w Białymstoku o kierunku marketing i zarządzanie. Tu nauczyła się świetnej organizacji i planowania. Posiada ukończony roczny kurs trenera rozwoju osobistego, to ponad setki godzin ćwiczeń opartych na pracy nad emocjami. Absolwentka podyplomowych studiów w Akademii Coachingu w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku, gdzie zgłębiała wiedzę o wydobywaniu potencjału z drugiego człowieka

Posiada również ukończony kurs instruktora fitness oraz trenera personalnego, które dały jej rzetelną i praktyczną wiedzę o pracy nad ciałem, tak by świadomie i odpowiedzialnie trenować innych.

Emilia Telatycka

Emilia Telatycka

Fizjoterapeuta, trener personalny, psychodietetyk oraz coach oddechem. Pomogła ogromnej ilości kobiet zmienić nawyki żywieniowe, zadbać o siebie i uwierzyć we własną moc.

Od ponad 4 lat poznaje siebie poprzez pracę z ciałem, oddechem, medytacje, coaching oraz różne szkolenia z zakresu treningu uważności i rozwoju osobistego.

Słucha jak nikt inny, wzbudza zaufanie i nadal uwielbia zabawę w ganianego. W życiu szuka równowagi, a jej misją życiową jest sprawić aby każdy – mały i duży – uwierzył, że prawdziwego Mistrza ma w sobie. Kocha w dzieciach ich mądrość, spontaniczność, kreatywność, szczerość i brak ograniczeń. Gwarantuje, że podczas zajęć, dołoży wszelkich starań aby te i inne atuty nigdy nie zanikły, a wręcz odwrotnie –  rozwijały się.

Ewa Kamińska

Ewa Kamińska

Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku, na którym ukończyła studia magisterskie
z zakresu Pedagogiki Opiekuńczo-Wychowawczej oraz studia podyplomowe z Edukacji Elementarnej.

Uczestniczyła w licznych kursach, warsztatach i szkoleniach,
z zakresu integracji sensorycznej, treningów uważności w pracy z dziećmi i młodzieżą, technik mindfulness, budowania świadomości emocji czy technik oddechowych.

Zwolenniczka pozytywnej dyscypliny, pasjonatka samoregulacji i mindfulness.
Do głównych zainteresowań zalicza także zaburzenia odżywiania u dzieci i młodzieży.

Trener i koordynator autorskiego programu Super Rockets. Autorka bloga Polskiej Akademii Aktywności
i Rozwoju Osobistego.

 

Chcesz do nas dołączyć?

Więcej >

Menu