Dla rodziców

Poprzez nasze programy chcemy wspierać rozwój Twojego dziecka. Organizujemy także warsztaty i szkolenia dla nauczycieli, a także napisaliśmy książkę o tym, jak wspirać dzieci, by lepiej odnalazły się we współczesnym świecie.

Chcesz wiedzieć więcej o tym co robimy?

Zajęcia taneczno – rozwojowe dla dzieci w żłobkach, przedszkolach i szkołach.

Książka naszego autorstwa - Zacznijmy od minuty uważności

Książka, którą powinien przeczytać każdy rodzic

Chcesz wiedzieć więcej o tym co robimy?

Zajęcia taneczno – rozwojowe dla dzieci w żłobkach, przedszkolach i szkołach.

Książka naszego autorstwa - Zacznijmy od minuty uważności

Książka, którą powinien przeczytać każdy rodzic

Na jakie zjawiska narażone są nasze dzieci?

FOMO (z ang. Fear Of Missing Out) – to obawa przed tym, że coś nas ominie. Nie jest to zjawisko nowe, natomiast powszechność telefonów komórkowych oraz mediów społecznościowych potęguje jego skalę. FOMO wpływa także pośrednio na brak koncentracji i skupienia u dzieci, co przekłada się na relacje z rówieśnikami, mniejszą kreatywność czy gorsze wyniki w nauce. Warto wspierać i rozwijać u dziecka zainteresowania dzięki, którym będzie mógł ćwiczyć uważność i skupienie, co przełoży się na lepsze panowanie nad emocjami i większy spokój.

(De)presja, stres – Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) szacuje, że choroba ta będzie w 2030 roku chorobą nr 1 na świecie. Depresja dotyka coraz więcej dzieci i młodzieży. Granica między buntem nastolatka, a depresją jest dość płynna. Dzieci narażone są na duży stres ze strony rówieśników m.in. w związku z większą dostępnością mediów społecznościowych i czasem jaki dzieci i młodzież spędza w wirtualnej rzeczywistości. Warto zadbać nie tylko o sam kontakt z dzieckiem, ale także wspierać i budować w dziecku poczucie własnej wartości.

Otyłość – wiedza, umiejętności, rozwój intelektualny naszego dziecka to jedno, natomiast na jego samopoczucie, pewność siebie i poczucie własnej wartości w znaczącym stopniu może wpływać jego waga i wygląd. Dane Światowej Organizacji Zdrowia są alarmujące. Już w 2030 roku ponad połowa populacji na świecie będzie zmagać się z nadprogramowymi kilogramami. W Polsce już 2 na 3 mężczyzn oraz 50% kobiet ma nadwagę. To co dziś kładziemy na talerzu naszym i naszych dzieci przełoży się na to jak będziemy się czuć i wyglądać jutro. Może zamiast czekolady czy lodów w nagrodę warto dać jabłko albo borówki?

Nomofobia (z ang. No mobile phone phobia) – to uczucie związane z brakiem smartfonu lub tym, że nasz smartfon zaraz nam się rozładuje. Objawia się zdenerwowaniem, niepokojem, złością. Warto zastanowić się ile czasu nasze dziecko korzysta ze smartfona czy tabletu i w jakich sytuacjach pozwalamy mu używać tych urządzeń. Bill Gates pozwolił swoim dzieciom korzystać z telefonów komórkowych w wieku 14 lat. Natomiast Steve Jobs, twórca firmy Apple, w 2014 rok na pytanie dziennikarza New York Times jak jego dzieciom podobał się iPad odpowiedział, że…zakazał swoim dzieciom korzystania z niego. Wydaje się zatem, że sami prezesi gigantów technologicznych widzą i wiedzą jak bardzo uzależniające potrafią być tworzone przez nich technologie….

Nie trzeba patrzeć daleko, każdy z nas może zaobserwować te wszystkie zjawiska w swoim bezpośrednim otoczeniu. Dlatego tworząc nasze programy rozwojowe dla dzieci szczególny nacisk kładziemy na rozwój umiejętności, które pozwolą lepiej radzić sobie we współczesnym świecie. Wśród rodziców i nauczycieli chcemy z kolei budować większą świadomość, ponieważ wiemy, że rozwój dziecka osadzony jest w trójkącie wpływu rodziców, nauczycieli i otoczenia.

Często zadawane pytania

Cennik naszych zajęć znajdziesz tutaj:

W przypadku chęci uzyskania faktury VAT za zajęcia, usługi lub towary nabyte od PAARO, Rodzic / Opiekun obowiązany jest zgłosić fakt najpóźniej 3 miesiące od daty wykonania usługi.

Rodzic / Opiekun powinien zgłosić chęć otrzymania faktury VAT w formie pisemnej na adres siedziby PAARO lub adres mailowy faktury@paaro.pl wraz z wszelkimi danymi niezbędnymi do wystawienia faktury VAT.

Imię nazwisko Rodzica / Opiekuna, adres zamieszkania, imię nazwisko Dziecka, oraz wskazać Placówkę, do której Dziecko uczęszcza na Zajęcia.

Oczywiście, można zapisać dziecko na zajęcia przez cały rok szkolny.

Przy dopisanu dziecka na zajęcia w trakcie miesiąca opłata nie jest pomniejszana.

Płatność powinna odbywać się do 5 dnia każdego miesiąca na rachunek bankowy zgodnie z poniższymi danymi lub gotówką bezpośrednio do rąk Instruktora przed rozpoczęciem pierwszych Zajęć w danym miesiącu.

DANE DO PRZELEWU:
ING: 79 1050 1823 1000 0090 3271 5097
ODBIORCA: Niepubliczna Placówka Pozaszkolna „PAARO”
ul. Zwycięstwa 14/3 lok.30, 15-703 Białystok
TYTUŁEM: by ułatwić identyfikację płatności za Zajęcia prosimy o wpisanie:

numer telefonu + imię i nazwisko Dziecka + placówka + grupa

Dziecko można zapisać przez stronę internetową, klikając w przycisk poniżej:

Skontaktuj się z nami abyśmy mogli sprawdzić możliwości w Twojej okolicy

null     535 009 912
null     790 540 002
null    biuro@paaro.pl

O starcie zajęć zawsze informujemy drogą SMSową, na numer podany w liście zapisów.

Podpisanie umowy odbywa się przez akceptację regulaminu zajęć na naszej stronie internetowej, przesyłamy go również w wiadomości mailowej po zapisie dziecka.

Na zajęcia warto ubrać dziecko w elastyczne i wygodne ubranie oraz sportowe obuwie, by zadbać o jak największy komfort dziecka.

Najważniejsze jest by dziecko dobrze czuło się na naszych zajęciach, dlatego Rodzic / Opiekun może rozwiązać Umowę o udział w Zajęciach w każdym czasie ze skutkiem na koniec danego okresu rozliczeniowego, w którym złoży rezygnację, w formie pisemnej na adres siedziby PAARO lub adres mailowy zapisy@paaro.pl wskazując imię i nazwisko Dziecka oraz Placówkę i Grupę, do której Dziecko uczęszcza.

Nie ma nas w placówce Twojego dziecka?

Jeśli chcesz żebyśmy poprowadzili tam zajęcia pokazowe, zadzwoń do nas!

Nie ma nas w placówce Twojego dziecka?

Jeśli chcesz żebyśmy poprowadzili tam zajęcia pokazowe, zadzwoń do nas!

O rozwoju (dzieci) i nie tylko..

Zajrzyj do naszych artykułów, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak wspierać dziecko w codziennym rozwoju. Od efektywnej nauki po radzenie sobie ze stresem – znajdziesz tu cenne porady, które pomogą Ci zrozumieć i wspierać Twoje dziecko na każdym etapie jego drogi.

keyboard_arrow_up