Wingee – zobacz, ile zyska Twoje dziecko

Autorski program zajęć taneczno – rozwojowych Wingee „Rozwiń Skrzydła” łączy w sobie trzy kluczowe elementy – taniec, zabawę i rozwój osobisty. Co sprawia, że dzieciaki kochają Wingee? Czym zaskakujemy naszych podopiecznych podczas spotkań? Jakie korzyści niesie za sobą uczestnictwo w zajęciach? Na każde z tych pytań znajdziesz odpowiedź w dalszej części tekstu!

Wingee – więcej niż taniec

Zajęcia taneczne to przede wszystkim doskonała okazja do wyładowania energii, do spędzenia czasu aktywnie, do zadbania o rozwój fizyczny. Wielu rodziców nie zdaje sobie sprawy z tego, że taniec to jednak więcej niż ruch, którzy przekłada się na kondycję młodego ciała. Taniec poprawia również kondycję umysłu.

Poprzez naukę sekwencji kroków, dziecko stymuluje pobudzenie obu półkul mózgowych – a co za tym idzie – wytwarzają się nowe połączenia neuronowe, które usprawniają funkcjonowanie mózgu i zwiększają jego możliwości. Ludzki mózg to niesamowity mechanizm. Uczeni badają go od stuleci, a mimo to ciągle zaskakuje nas czymś nowym.

Nasi instruktorzy uczą dzieci jak osiągać sukces, na który składa się przede wszystkim systematyczna praca. Najmłodsi dowiadują się również, jak ważne są małe kroki zbliżające je do osiągnięcia sukcesu. Na naszych zajęciach nie oceniamy dzieci, dostrzegamy przede wszystkim ich postępy.

wingee

Zajęcia prowadzimy w oparciu o metodę efektywnego nauczania. Tłumaczymy kroki poprzez działanie na wyobraźnię dziecka; rozbudzamy w nich ciekawość. Dzięki nauce przez zabawę, budujemy z dziećmi relację. Dajemy im poczucie bezpieczeństwa, a gdy dzieci czują się bezpieczne, są szczęśliwe i otwarte na naukę.

Wingee – stawiamy na rozwój

Przykładamy szczególną wagę do rozwoju osobistego dzieci. Przekazujemy takie wartości i umiejętności jak: współpraca, pozytywne myślenie o sobie i innych, wdzięczność. Rozwijamy przy tym kreatywność.

wingee

Uczymy motywacji wewnętrznej, tak aby dziecko chciało chodzić na zajęcia jak również z dumą pokazywać swoje postępy, a nie chwalić się nagrodą, jaką otrzymało podczas zajęć.

wingee

Wingee – praktyka jest ważna

Organizujemy pokazy dla rodziców oraz duże wydarzenie taneczne – Wielki Taneczny Puchar Paaro – umożliwiając tym samym oswojenie się z wystąpieniami publicznymi. Dzięki indywidualnemu chwaleniu wzmacniamy pewność siebie najmłodszych. Rozwijamy ich skrzydła, by mogły polecieć jeszcze wyżej!

Zapisz swoją pociechę na nasze zajęcia. Nasi instruktorzy dojeżdżają do szkół i przedszkoli, więc nie musisz tracić czasu na dowożenie dziecka. Zobaczysz, że to dobrze zainwestowany czas.

[vc_empty_space height=”2rem”]

Polecane artykuły