SZKOLIMY, SZKOLIMY, SZKOLIMY!

Dzieci rodzą się ze skrzydłami – nauczyciele pomagają im je rozwijać. Nauczyciele są przewodnikami dla Naszych dzieci. To przy Nich się rozwijają, to Oni odkrywają talenty, słuchają gdy ktoś potrzebuje rozmowy, szeroko otwierają swoje serca, aby zmieścić tam wszystkich swoich wychowanków. 

Chcemy, aby z Naszych szkoleń nauczyciele wychodzili z pewnego rodzaju refleksją, większą odwaga, chęcią rozwoju, a przede wszystkim by nie bali się być po prostu sobą w pracy z dziećmi – jeśli tylko chcesz możesz zdobywać szczyty! 💪

Na szkoleniu „BUDOWANIE WSPÓŁPRACY W GRUPIE – METODY I ĆWICZENIA”, które odbyło się w Miejskim Ośrodku Doradztwa Metodycznego w Białymstoku 21 listopada 2019 roku, nie obyło się bez wzruszeń, pozytywnej energii, uśmiechu oraz przykładów jak wykorzystywać proste pomysły, by budować pozytywne relacje w grupie szkolnej i przedszkolnej oraz jakich motywacji wewnętrznych użyć, by dziecko chciało pracować w grupie.

„W ogóle nie patrzyłam na zegarek. Ta energia, dobra zabawa wiele przydatnych informacji, które zostaną z Nami na bardzo długo.”

„Fantastyczne tańce, zabawy, które na pewno wykorzystam w swojej pracy. Charyzma i energia Pań fantastyczna i zarażająca.” – I właśnie takie słowa, sprawiają, że chcemy to robić, jeszcze bardziej i na jeszcze większą skalę.

Wszystkich zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie będziemy regularnie publikować informacje na temat kolejnych warsztatów.

[vc_empty_space height=”2rem”]

Polecane artykuły