Powody dla których warto współpracować z PAARO

Pewnie jak większość rodziców masz teraz dużo na głowie, a być może zastanawiasz na jakie zajęcia dodatkowe zapisać swoje dziecko? Tak by się uczyło, rozwijało, a przy tym wszystkim lubiło chodzić na zajęcia. Wrzesień to miesiąc kiedy dużo się dzieje… to trochę taki miesiąc wyborów na cały rok.
Pozwól, że opowiemy Ci dziś o powodach dlaczego zajęcia z PAARO to dobry wybór nie tylko dla Twojego dziecka…
1. ZAUFANIE
Kiedy oddajesz swoje dziecko pod czyjąś opiekę chcesz, żeby znalazło się dobrych rękach. To w końcu Twój skarb, Twoje oczko w głowie, Twoja radość i Twój powód do dumy. Pierwszy punkt to także dla nas z jednej strony powód do wielkiej dumy, z drugiej powód do wielkiej wdzięczności, a z trzeciej motywator do jeszcze większego zaangażowania, w to co robimy. Pierwszy powód dlaczego warto nas wybrać to – ZAUFANIE. To chyba nie przypadek, że zaufaniem obdarzyło nas już ponad 10.000 rodziców oddając pod skrzydła naszych instruktorów swoje dzieci. Dziękujemy Ci za to! W tym roku obiecujemy, że Twoje dziecko także nie będzie mogło doczekać się naszych zajęć.
2. DOŚWIADCZENIE
Moglibyśmy napisać, że PAARO istnieje do 2011 roku. Moglibyśmy napisać, że PAARO to tysiące przeprowadzonych godzin zajęć z dziećmi, że to do dyplomy z pedagogiki, certyfikaty i kilkadziesiąt osób w naszym zespole. Ale PAARO to przede wszystkim dziesiątki sytuacji z dziećmi jakich nie przewidział żaden podręcznik, ani żadne szkolenie. PAARO to wiedza jaką dzielimy się nawzajem ze sobą przez ostatnie lata. PAARO to dziesiątki spotkań z poszukiwaniem odpowiedzi na pytanie “Co możemy zrobić jeszcze lepiej?”.
3. GWARANCJA CIĄGŁOŚCI I STABILNOŚCI
Życie pisze różne scenariusze. Czasem nie takie jakich byśmy oczekiwali, a czasem po prostu zmienia w naszym życiu zmienia się coś na lepsze i musimy zmienić pracę, miejsce zamieszkania czy po prostu zrobić sobie przerwę. Może nam się przecież na przykład powiększyć rodzina. Wtedy taka Pani Instruktorka mimo najszczerszych chęci nie może już prowadzić zajęć. Wiemy, że dzieci nie lubią zmian. Wiem też jak potrafią przywiązać się do swojej Pani. Kiedy jednak zmiana jest konieczna, wiesz że zjawi się Pani w jaskrawo-zielonej koszulce z napisem Wingee i wiesz, że będzie moc, energia i pełne zaangażowanie. Każdy instruktor przechodzi szkolenia wstępne, a także szkoli się na bieżąco – zapisując do nas swoje dziecko wiesz, że zajęcia będą odbywać się przez cały rok.
4. WSPÓŁPRACA I CIĄGŁY ROZWÓJ
Czasem może nam się wydawać, że dzieląc się z kimś naszą wiedzą lub czasem coś stracimy. A najgorzej to w ogóle dobrze mówić o konkurencji albo z nią współpracować to przecież nielogiczne…? Tak można by pomyśleć. W PAARO jednak myślimy inaczej. Widzimy ile daje nam współpraca wewnątrz firmy. Widzimy, że to dzielenie się wiedzą i doświadczeniami napędza rozwój nie tylko PAARO jaki firmy, ale także nasz rozwój osobisty. Dlatego kiedy wykonujemy z dziećmi ćwiczenia, które je rozwijają, albo kiedy opowiadamy dzieciom w mocy współpracy to wiemy, że ma to sens, ponieważ jest to część naszej codzienności w PAARO. Co do współpracy z innymi firmami, wiemy, że chociażby nasze półkolonie, w których uczestniczyło ponad 500 dzieci nie byłyby tak udane, gdyby nie współpraca z innymi firmami.
5. INNOWACJE
Na ścianie w jednym z pokojów na naszej firmie wisi napis, że wielkich sukcesów nie osiąga się w pojedynkę. To właśnie wspomniana wcześniej współpraca i otwartość pozwalają nam być innowacyjnym. Nasze programy zajęć łączących taniec z rozwojem – Wingee, czy zajęcia skupione wokół koncentracji i emocji to zajęcia, które są naszymi autorskimi programami. Ich program kształtował się przez ostatnie lata, a co roku dokładamy coś nowego. I wiesz co, sprawia nam to frajdę i ekscytację, a zatem jeszcze wiele, wiele innowacji przed nami.
6. UZNANIE WŚRÓD NAUCZYCIELI
Czego można nauczyć się od Pani instruktorki która “skacze z dziećmi”? Jak się okazuje nasza wiedza cieszy się dużym uznaniem wśród nauczycieli. To nie przypadek, że na naszych szkoleniach było ich już prawie 600. To nie przypadek także, że w pisemnych ankietach ponad 98% nauczycieli daje nam ocenę 6/6. Naszą wiedzą chcemy się dzielić dalej i docierać do jak największej liczby osób pracujących z dziećmi dlatego też wydaliśmy książkę “INSTRUKTOR – o tym jak prowadzić lepsze zajęcia z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym”. A na najbliższy rok mamy w planach kolejne nowe szkolenia.
7. ŚWIETNA ORGANIZACJA
Czym jest świetna organizacja? To Wielki Taneczny Puchar PAARO, w którym w przeciągu dwóch dni bierze udział ponad 3.500 osób. To półkolonie, w których przez całe lato zapewniamy atrakcje dla ponad 500 dzieci. To logistyczne rozplanowanie zajęć tak by być na czas w ponad 300 placówkach każdego tygodnia. To pochwały od rodziców i nauczycieli za punktualność i terminowość. To odbieranie telefonów i informowanie o zmianach.
8. WIEDZA
W naszym zespole są osoby po studiach pedagogicznych, tanecznych, są osoby posiadające doświadczenie w występach międzynarodowych turniejach tanecznych czy programach telewizyjnych takich jak Mam Talent czy You Can Dance. Są wychowawcy kolonijni, trenerzy uważności, jest trener mentalny, a nawet… trener survivalu. Tak. Wiedza, dyplomy i certyfikaty też są ważne. I kropka. Same zaangażowanie i dobre chęci to nie wszystko. Dlatego zdobywanie i przekazywanie wiedzy odgrywa dla nas ważną rolę. Stale powtarzamy, że żeby rozwijać innych trzeba samemu stale pracować nad sobą.
9. JAKOŚĆ
To słowo w dzisiejszych czasach jest używane właściwie przez każdego. Każdy ma też prawo pisać o wysokiej czy solidnej jakości. Jakość można też zmierzyć. Jedną z miar jest chociażby międzynarodowy Certyfikat jakości ISO:9001. Nadany nam przez niezależną jednostkę certyfikującą. Na pierwszy rzut oka zajęcia z dziećmi mogą się wydawać mało poważną aktywnością, ale dla nas to ogromna odpowiedzialność za Twoje dziecko. Jeśli mamy to robić to chcemy wiedzieć, że robimy to dobrze, albo bardzo dobrze, a jeśli Ty jako rodzic poczujesz, że dzięki temu dokonujesz dobrego wyboru to, o to też nam chodzi.
[vc_empty_space height=”2rem”]

Polecane artykuły