“Instruktor Mistrz – wejdź na szczyt swoich możliwości” WARSZTAT DLA INSTRUKTORÓW TAŃCA Z DZIEĆMI

Jaka jest różnica między zdobyciem złotego, a srebrnego medalu w biegu na 100m?

Mogłoby się wydawać, że ogromna. Choć w praktyce zwycięzcę od tego, który zajmuje drugie miejsce dzielą zazwyczaj setne sekundy. To właśnie detale decydują o mistrzostwie. I nieważne czy biegniesz na 100m czy bierzesz udział w maratonie. Tak samo jest we wszystkim, co robisz. Instruktorów przeciętnych od tych bardzo dobrych odróżniają czasem detale, ale to właśnie te detale przekładają się na większe grupy na zajęciach, zadowolone dzieci i grafik zapełniony po brzegi.

Nasi instruktorzy są na to najlepszym przykładem, ponieważ w tym roku szkolnym mają pod swoimi skrzydłami ponad 10.000 dzieci. Na co dzień dojeżdżają do ponad 300 placówek przedszkolnych i szkolnych.

Wiemy, że najlepszą wiedzę można zdobyć od praktyków. W związku z tym zapraszamy na nasz autorski warsztat.

Nieważne czy dopiero zaczynasz pracę jako instruktor, czy masz już duże doświadczenie, czy jesteś wielokrotnym mistrzem tańca. Ważne jest to w jaki sposób umiesz przekazywać swoją wiedzę.

Ten warsztat to 100% praktycznej wiedzy popartej 10-letnim doświadczeniem.

Warsztat składa się z 5 MODUŁÓW:

MODUŁ 1: Tworzenie atrakcyjnego schematu zajęć – czyli jak sprawić, żeby dzieci czuły się bezpiecznie oraz angażowały się.
MODUŁ 2: Jak uczyć by nauczyć – czyli jak tłumaczyć kroki, aby dzieci zapamiętały je szybciej i na dłużej.
MODUŁ 3: Komunikacja z dziećmi – czyli jak formułować komunikaty, żeby dzieci słuchały i podążały za nami.
MODUŁ 4: Trudne sytuacje z dziećmi i rodzicami – czas na dyskusję oraz wymianę doświadczeń
MODUŁ 5: Gotowe autorskie układy taneczne – w czasie warsztatu poznasz rozgrzewkę, zabawę taneczną (3 warianty na jej poprowadzenie), układ z elementami rozciągania, układ dedykowany 3-4 latkom, układ dedykowany 5-6 latkom oraz układ dedykowany 7-9 latkom.

TERMIN:
• 15 października 2022 – Warszawa
CZAS TRWANIA: 8 godzin
KOSZT: 590zł
Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
W przypadku zbyt małej ilości zgłoszeń warsztat odbędzie się w innym terminie.

Warsztat prowadzą:

Sylwia Świsłowska
W 2011 roku założyła Polską Akademię Aktywności i Rozwoju Osobistego i czynny Instruktor. Magister ekonomii Uniwersytetu w Białymstoku. Praktyk Biznesu – zarządzała ponad 60 osobowym zespołem na terenie pięciu województw (przed pandemią obecnie ok 35 osób na terenie woj. podlaskiego). Nadzoruje pracę instruktorów w ponad 300 placówkach. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu rozwoju osobistego. Absolwentka Szkoły Trenerów Metrum. Ukończyła kursy coachingu indywidualnego oraz grupowego w Szkole Coachów Meritum, treningi uważności w pracy z dziećmi i młodzieżą, szkolenia – Structogram oraz Triogram, szkolenie Mindfulness – trening uważności, MTQ Siła i odporność psychiczna. Organizuje i prowadzi warsztaty dla instruktorów. Przeszkoliła już ponad 600 nauczycieli. Wielokrotna mistrzyni Polski w Tańcu Orientalnym oraz zdobywczyni 4 miejsca na mistrzostwach świata. Prowadzona przez nią firma PAARO uzyskała w 2021 roku certyfikat jakości ISO 9001.Córka nauczycielki oraz mama trójki dzieci.

Barbara Kołaczyk
Dyplomowana instruktorka tańca nowoczesnego. Ukończyła studia licencjackie na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Posiada uprawnienia animatora zabaw dla dzieci. Ukończyła również Kurs Terapii Tańcem i Ruchem, organizowany przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała prowadząc projekty edukacyjne w szkołach w ramach „Projektor-wolontariat studencki”. Przez 12 lat była tancerką oraz instruktorką w Studiu Tańca Sportowego Hokus w Białymstoku. Należała do formacji tanecznej Hokus Dreams, która ma na swoim koncie wiele osiągnięć m. in. Vice Mistrzostwo Świata formacji jazzowych w Veszprem na Węgrzech w 2011 roku. Z firmą PAARO związana jest od 2013 roku. Prowadzi zajęcia dla dzieci w przedszkolach i szkołach oraz zajęcia stacjonarne WINGEE Extra. Jest również menedżerem do spraw innowacji i rozwoju firmy. Odpowiada za przygotowywanie do pracy nowych instruktorów oraz czuwa nad rozwojem obecnych. Mama 3 letniej dziewczynki.

Jak się zapisać?

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w naszym warsztacie wyślij swoje zgłoszenie na e-mail

zapisy@paaro.pl

W treści podaj swoje IMIĘ I NAZWISKO, MIASTO ORAZ NUMER TELEFONU.

W wiadomości zwrotnej otrzymasz dokładne informacje związane z dokonaniem opłaty za warsztat.

 

[vc_empty_space height=”2rem”]

Polecane artykuły