Ta książka to…

O czym dokładnie w niej napisaliśmy?

Co zyskasz po jej przeczytaniu?

…a dzięki temu wszystkiemu łatwiej będzie Ci wpierać dziecko w odnalezieniu się w realiach

współczesnego świata…

… i co ważne nie ryzykujesz, ponieważ

Zatem jedyne pytanie powinno brzmieć: Czy chcesz kupić 1 ksiażkę tylko dla siebie czy może jedną sobie, a 1 chciałabyś wręczyć komuś w prezencie?

Opinie ekspertów o książce:

Iwona Abramowicz Bołtruć
Dyrektor Przedszkola nr 7 w Białymstoku

Po przeczytaniu książki powiedziałam z zachwytem tylko jedno słowo -„WOW”.

Powinien ją przeczytać każdy niezależnie od roli jaką pełni w życiu – rodzica, partnera, kolegi, wychowawcy. Książka otwiera nam oczy na to co dziś nam umyka, budzi chęć do zastanowienia się nad naszymi relacjami z bliskimi a przede wszystkim otwiera oczy na nasze dziecko jako człowieka, którego wychowujemy i uczymy. Jeśli chcesz wychować empatycznego człowieka, pełnego pasji i szczęśliwego, to jest to książka dla Ciebie!

Jeżeli uważasz, że nie masz na to czasu i sądzisz, że dziecko poradzi sobie ze stresem, wycofaniem i brakiem chęci do życia – nie musisz jej czytać. Jako pedagog z ponad 40-letnim doświadczeniem w pracy, matka dwóch dorosłych synów i babcia, z całą stanowczością twierdzę, że książka „Zacznijmy od minuty uważności” powinna zostać włączona do zestawu lektur obowiązkowych dla rodziców, nauczycieli i młodzieży.

Beata Kaczor
Trener mentalny pracy z emocjami. www.beatakaczor.pl

To bardzo ważna książka dla każdego dorosłego. Dla każdego dorosłego, który ma dzieci, pracuje z dziećmi lub z nimi przebywa. To książka, którą przeczytasz jednym tchem i która zmieni nieodwracalnie Twój świat. Zmieni na lepsze dla Ciebie i dzieci.

Elżbieta Chrabołowska
Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku

„Zacznijmy od minuty uważności” przeczytałam jednym tchem, to napisany z pasją niezbędnik  każdego nauczyciela i swoisty edukacyjny drogowskaz. Warto zatopić się w lekturę tej książki i znaleźć receptę na dobrostan współczesnego ucznia.

Joanna Witek
Terapeuta uzależnień, Trener umiejętności społecznych, Nauczyciel w Oddziale Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej nr 31 w Białymstoku

„Zacznijmy od minuty uważności” to obowiązkowa lektura dla rodziców i nauczycieli, którzy chcą wspierać dzieci w złożonym, współczesnym świecie. Autorzy z wdziękiem przedstawiają praktyczne ćwiczenia, które są łatwe do zastosowania i skuteczne w nauczaniu uważności oraz radzenia sobie z presją. Ta książka jest nie tylko praktycznym narzędziem, ale także inspirującą refleksją nad rodzicielstwem i nauczaniem. Gorąco polecam ją każdemu, kto chce zrozumieć i wesprzeć swoje dzieci w dzisiejszych czasach.

Media o nas

FAQ

Zależy nam na uczciwym podejściu do Ciebie i tego samo oczekiwalibyśmy w drugą stronę.

Zatem jeśli w przeciągu 90 dni zdecydujesz, że chcesz odesłać nam książkę, bo nawet do niej nie zajrzałeś/-aś to sprawa jest jasna. Jeśli przeczytałeś/-aś książkę i ma ona znamiona normalnego użytkowania, również oczywiście ją przyjmiemy.

Kiedy dokładnie zaakceptujemy zwrot, a kiedy nie.

TAK AKCEPTUJEMY KIEDY:

  • książka jest jak nowa bez znaków użytkowania
  • książka została przez Ciebie przeczytana i ma znamiona normalnego użytkowania

NIE ZAAKCEPTUJEMY ZWROTU JEŚLI KSIĄŻKA:

  • jest popisana / pokolorowana
  • poplamiona lub w inny widoczny sposób zniszczona
  • okładka lub strony są porwane i/lub powyginane
  • padała ofiarą Twojego psa 

Jeśli zastanawiasz się nad zwrotem i masz wątpliwości czy przyjmiemy książkę, to możesz wysłać do nas jej zdjęcie, a my rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Nie. Książka jest sprzedawana na ten moment wyłącznie przez nas.

  • Przesyłka kurierska DPD – 18,99 zł
  • DPD Pick Up – 14,99 zł
  • Odbierz u Instruktora (jeśli Twoje dziecko chodzi na nasze zajęcia) i bezpłatnie
  • Odbiór osobisty w kolejnym dniu roboczym (PAARO ul. Elewatorska 7B, 15-620 Białystok w godz: 8-16)

W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem doręczenia przesyłki, podejmie ponowną próbę doręczenia paczki następnego dnia roboczego lub pozostawi awizo. Jeżeli jednak przesyłka wróci do magazynu, a Ty nadal chcesz otrzymać swoje zamówienie, poprosimy o opłacenie kosztów ponownej wysyłki zgodnie z ceną podaną na naszej stronie.

Zamówienia po premierze nadajemy na bieżąco w dni robocze w czasie do 48 godzin. Po nadaniu przesyłki otrzymasz automatyczną wiadomość z linkiem do śledzenia drogi kuriera.

Na ten moment nie realizujemy zamówień z wysyłką za granicę. Proponujemy skorzystać z uprzejmości kogoś z rodziny lub znajomych mieszkających w Polsce, którzy mogliby zamówić produkty na swój adres i przesłać dalej.

 

Na ten moment jest dostępna w formie papierowej i nie planujemy wydawać jej w formie e-booka.

 

Napisz do nas na adres: biuro@paaro.pl

Masz pytania? Napisz:

biuro@paaro.pl

Kim jesteśmy?

Sylwia Świsłowska

Dyrektor Niepublicznej Placówki Pozaszkolnej PAARO

www.paaro.pl

YouTube
Instagram

Marcin Świsłowski

Prezes Fundacji Aktywności i Rozwoju Osobistego

www.fundacja-aktywnosci.pl

Instagram
YouTube